Біографія Володимира Дороша

Володимир Дорош: «Гармонія» і в житті, і в серці, і у творчості!

з мамою

Володимир Дорош - музикант і продюсер, який живе музикою. Його творчість відрізняється тим, що більшість своїх пісень Володимир написав сам, присвятив їх сімейним цінностям, щирим дружнім стосункам, розповідаючи про своє життя, власний досвід і все те, що турбує душу кожної людини. Сьогодні пісні Володимира Дороша впевнено затвердили свої позиції у вітчизняному медіа просторі та набули популярності серед шанувальників української музики. Його пісні - інші, справжні, тому що музикант співає серцем, співає душею. Володимир Дорош - почесний гість студій столичних телеканалів і радіостанцій. Але перш за все він - хороший син, вірний друг і люблячий батько.

1967 рік

Володимир Дорош народився 8 січня 1967 року в с. Студінка Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Мабуть, це символічна дата: різдвяний подарунок для співочої української нації.

1980 рік

У віці 13-ти років Володимир Дорош разом з родиною переїхав на Полтавщину, батьківщину своєї матері. Сім‘я оселилася в с. Тарандинці, Лубенського району, де на той час процвітала позашкільна освіта творчого та спортивного напрямку. Добре обладнаний спортивний зал задовольняв потреби як маленьких, так і дорослих прихильників здорового способу життя. Функціонували футбольний та волейбольний клуби. При будинку культури організували циркову студію й танцювальний колектив, діяв філіал музичної школи. Зростаючи за таких позитивних умов для дозвілля, Володимир Дорош з раннього дитинства плідно розвивав свої творчі здібності. Сам записався до музичного гуртка, освоїв гру на шестиструнній гітарі, був учасником вокально-інструментального ансамблю.

1986 рік

Володимир Дорош – солдат строкової служби військ спецпризначення. Завдяки вмінню віртуозної гри на гітарі й таланту в написанні пісень потрапив на конкурс «Когда поют солдаты». З піснею «Девушка играла на рояле» справедливо виборов диплом за перше місце.

Дорош (в центрі), справа - Заслужений діяч мистецтв України Юрченко Герман Юрійович, зліва - всесвітньовідомий оперний співак Микита Сторожев1988 рік

Промінявши можливість навчатися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на філософському факультеті, Володимир Дорош вступив до Харківського інституту культури. Російськомовні члени приймальної комісії були скорені талантом юного артиста. Квитком до здобуття творчої професії стала авторська пісня «Акація», виконана українською мовою.

1990-ті роки

У важкий для країни час Володимир Дорош почав свій шлях раціонального підприємця та вдалого бізнесмена. Музична творчість стала захопленням і відрадою для талановитої душі співака лише у вільний від основної роботи час. Володимир Дорош більше зосередився на діловому зростанні. Отримав ще дві вищі освіти : економічну та юридичну. Започаткував власний успішний бізнес у декількох комерційних напрямках (зокрема, став генеральним директором ТОВ «Лубенський молочний завод» торгової марки «Гармонія», підприємство входить до десятки лідерів молочної галузі в Україні), проявив себе в політичному житті, активно цікавився спортом (став президентом відомого волейбольного клубу «Фаворит», розвивав кінний спорт на Полтавщині), встигав займатися меценатською справою. Але не полишав творчість. Уроки вокалу в кращих педагогів країни та невичерпне поетичне натхнення дали свій результат.

2012 рік

Початок професійної музичної кар‘єри. Наприкінці літа 2012 року Володимир Дорош дебютував на великій сцені будинку культури в Полтаві під час концерту всесвітньовідомого оперного співака Микити Сторожева. Уже в листопаді того ж року його запросили до Івано-Франківської філармонії взяти участь у творчому вечорі видатного композитора, лауреата Шевченківської премії, Героя України Мирослава Скорика. Володимир Дорош у супроводі академічного камерного оркестру «Harmonia Nobile» виконав декілька авторських пісень. Колегами по сцені стали народний артист України, директор Львівської музичної академії Ігор Пилатюк, віртуозний скрипаль Назарій Пилатюк і оркестр "Фенікс".

2013 рік

Захопившись виром творчого натхнення, Володимир Дорош створює професійний гурт, до складу якого ввійшли музиканти-професіонали, що так само віддали свої серця і душі музиці Володимира. Творча історія гурту розпочалася восени 2013 року з масштабного музичного туру «Поділись своїм серцем». Низка концертів по всій Полтавській області, насамперед, мала благородну мету – на виручені благодійні внески учасники колективу придбали і подарували Полтавській обласній дитячій клінічній лікарні спеціальне медичне обладнання, яке вже допомогло врятувати не одне життя маленьких пацієнтів. Вдало стартувавши на теренах рідної Полтавщини, музичний гурт Володимира Дороша швидко здобув популярність та прихильність серед «музичних гурманів». У творчості колективу тісно та вдало поєднуються різні музичні стилі й напрямки: рок, джаз, фанк, латино-американські мотиви, класичні та народні елементи. І це лише початок, адже музичний потенціал лідера гурту Володимира Дороша відкриває багаті й невичерпні можливості для його таланту.

2015 рік

Володимир Дорош та його музичний гурт зробили підсумок своєї дворічної творчої діяльності випустивши свій перший альбом «Там, де осінь» – збірка ліричних пісень музиканта. Альбом «Там, де осінь» - це своєрідна сповідь, пісні, написані протягом життя Володимира та присвячені його близьким людям та життєвим цінностям. Наступний альбом під назвою «Он умел» знаходиться на фінальній стадії запису та символізує новий етап творчості Володимира, розкриваючи чоловічу натуру та його потенціал як вокаліста, адже в мелодійних піснях з’явився більш динамічний саунд та характер. Продовжуючи благодійну діяльність, Володимир Дорош та його музичний гурт взяли участь у серії акцій та концертів, кошти з яких збирались на потреби малозабезпечених та важко хворих дітей. Так, в жовтні 2015 року за ініціативи Благодійного фонду Володимира Дороша було організовано масштабний концерт за участі народних та відомих артистів України в м. Лубни, усі кошти з якого було передано на врятування життя онкохворого хлопчика Владислава Підтоптаного, що мешкає в тому ж місті. Символічним ступенем у творчій діяльності стала участь Володимира Дороша з великим сольним концертом у рамках Всеукраїнському фестивалю «Червона Рута» в якості спеціального гостя заходу. Попереду у Володимира Дороша та його музичного гурту багато творчих планів та задумів, адже вони живуть музикою з ціллю творити важливе и справжнє.