Про гурт "Гармонiя"

Склад гурту

Володимир Зіненко
КЛАВІШІ
Віталій Циганнік
ГІТАРА
Роман Пилипенко
УДАРНІ
Вадим Ков'ях
ГІТАРА
Руслан Пустяк
БАС-ГІТАРА
Петро Андріцьо
САКСОФОН, АКОРДЕОН
Альона Шмельова
бек-вокал

Про гурт "Гармонiя"

гурт гармонія фото

Гурт «Гармонія» бере свій початок у 2013 році, коли відомий український співак Володимир Дорош об'єднав музикантів-професіоналів у творчий колектив.

Восени 2013 року, у важкий для України час, Володимир Дорош і гурт «Гармонія» влаштував масштабний мистецький тур по всій Полтавській області «Поділись своїм серцем». В першу чергу тур переслідував благодійну мету. На зароблені від концертів гроші, учасники колективу подарували Полтавській обласній дитячій клінічній лікарні спеціальне медичне обладнання, яке допомогло врятувати не одне дитяче життя.

Гурт дуже швидко знайшов популярність серед «музичних гурманів». За рахунок об'єднання у своїй творчості різних напрямків, таких як джаз, рок, фанк, класика, народні пісні, «Гармонія» відразу виділилася на тлі безликого, бездушного і всім набридлого українського шоу бізнесу.

Здавалося б, несумісне змішування різних стилів повинно перетворитися на какофонію звуків. Але музика гурту проникає у саме серце і душу, чіпляючи за живе і радуючи шанувальників.

Навесні 2014 року гурт «Гармонія»  провели концерт у місті Лубни, присвячений Дню Перемоги, подарувавши промінчик добра і щастя тим, хто заради нас пожертвував молодістю і здоров'ям - нашим ветеранам.

У тому ж 2014 році гурт, слідуючи сучасним тенденціям, створив своє інтернет представництво. Тепер кожен шанувальник може зайти на офіційний сайт Володимира Дороша і гурту «Гармонія», ознайомитися з новинами, історією, почитати і дізнатися більше про своїх кумирів.

гурт гармонія офiцiйный сайт фото

Більше того, віддані шанувальники можуть знайти тут не тільки нові фотографії, відео та аудіо записи з концертів та творчих вечорів, а й повні тексти, а також ноти пісень гурту.

Осінь 2014 стала для «Гармонії» та її прихильників справжньої гарячою порою.

Наприкінці жовтня відбувся довгоочікуваний реліз дебютного альбому з символічною назвою «Там де осінь ...». За визнанням лідера гурту Володимира Дороша цей альбом можна сміливо назвати альбомом-сповіддю, так як через пісні Володимир поділився тим, що встиг побачити, дізнатися і пережити за все життя.

Ще однією відмінною рисою альбому стало нове звучання старих, добре відомих шанувальникам пісень. Адже крім учасників гурту над альбомом в якості аранжувальника працював відомий продюсер Геннадій Пугачов, а видавцем став відомий український музичний лейбл «Moon Records».

А в кінці осені лідер гурту Володимир Дорош презентував нову пісню «Виглядаю тата у вікно». Виконавицею пісні стала юна співачка – Інна Кисіль, яка буквально прожила кожну нотку і кожне слово, пропустивши їх через своє серце.

Володимир Дорош і гурт «Гармонія» і далі продовжують радувати своїх шанувальників, творячи історію сучасної української музики, розвиваючись не тільки як музичний колектив, а й як спільнота друзів і однодумців.