Новини
До списку новин
05.12.2014
14 новел осені

Уже традиційно восени Володимир Дорош і гурт «Гармонія» влаштовують феєричні музичні сюрпризи для шанувальників. І цей рік не став винятковим. На днях у Полтаві відбулася грандіозна презентація-зйомка нового альбому «Там, де осінь». 2 години концерту промайнули на одному подиху, в єдиному ритмі мелодійних осінніх мотивів.

Під час музичної програми соліст Володимир Дорош та його колеги з гурту «Гармонія» по нотам «переповіли» 14 історій життя – 14 неперевершених осінніх новел… Хореографічним доповненням концерту стала балетна група. Чуттєвий танець розкривав зміст ліричних пісень, додавав колоритних барв кожній композиції. Професійні декорації та вражаючі спецефекти щоразу вражали, дивували, хвилювали. Шквал оплесків, вир позитивних емоцій, теплі відгуки – усе це безцінна нагорода для тих, хто наполегливо й старанно готував грандіозне шоу. А це кращі українські режисери, постановники, оператори, продюсери… усього понад 70 (!) людей зі знімальної групи. Проте головними ініціаторами, звісно, є Володимир Дорош та гурт «Гармонія». Саме вони, артисти, стовідсотково музично розкрилися під час виступу, зарядили усіх глядачів позитивними емоціями та незабутніми враженнями, подарували мелодійний вечір осінньої гармонії і душевного тепла.

Запаморочливий успіх концерту надихнув Володимира Дороша та гурт «Гармонія» на повторення грандіозного шоу. Таким чином, незабаром подібне дійство відбудеться у Полтаві в палаці Дозвілля «Листопад», а згодом презентація альбому «Там, де осінь» очікує і головну сцену нашої країни – столичний палац «Україна». До речі, під час презентації-зйомки Володимир Дорош порадував шанувальників інтригуючим сюрпризом – виконав 2 композиції з нового альбому. Свіже рокове звучання пісень не залишило нікого байдужим. Цікавий підхід, майстерне виконання, сила голосу соліста – все це вже наперед пророкує майбутній успіх новому альбому.

Наразі провідні фахівці працюють над відеоверсією концерту «Осінь. 14 новел». Одразу після завершення монтажу концерт з‘явиться в ефірі центральних телеканалів і таким чином стане доступним для всіх шанувальників творчості Володимира Дороша та гурту «Гармонія». Уважно слідкуйте за анонсами на сайті, щоб бути в курсі подій. Світлини зі зйомок музичної презентації вже доступні для перегляду у розділі «ФОТО».

Прес-служба Володимира Дороша