Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Грандіозне свято 8 та 9 травня чекає на лубенців та гостей міста!
17.04.2015
Грандіозне свято 8 та 9 травня чекає на лубенців та гостей міста!

СВЯТО З ГАРМОНІЄЮ!
Грандіозне кінно - спортивне свято, яке відбулося в 2014 році в місті Лубни запам’яталося всім. В цьому році 8 та 9 травня також за старою традицією було вирішено  провести  відкритий обласний чемпіонат з конкуру, де будуть  представлені учасники різних вікових категорій та міст. Щоб захід дійсно був захоплюючим та цікавим, торговою маркою «Гармонія», була розроблена нова захоплююча програма для дорослих та дітей. 

ПЕРШИЙ ДЕНЬ - ДЕНЬ ВИШУКАНОСТІ ТА ЕЛЕГАНТНОСТІ.
У перший день свята, 8 травня, жителі та гості міста, зможуть переглянути  насичену програму кінно-спортивних змагань – конкур, під час якої наїзники покажуть свої вміння для глядачів долаючи перешкоди різної складності. 
В цей день додатково будуть організовані виступи творчих колективів, дитячі майданчики, відкриті місця виїзної торгівлі, смачні страви, прохолодні напої, морозиво для дітей, а саме головне гарний настрій та позитивні емоції.

ДРУГИЙ ДЕНЬ –ДЕНЬ СВЯТА ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ.
Другий день , 9 травня, буде не менш насиченим, ніж початок змагань. Перша частина  дня, розрахована на закриття турніру та нагородження переможців.  В другій половині святкування, можна буде насолодитися концертною програмою,   за участю артистів: Володимира Дороша, гурту  ТІК, Петра Чорного, братів Борисенко. Ведучими  свята будуть резиденти ComedyClub-Україна.
По завершенню заходу, гостей та мешканців міста очікує яскравий феєрверк.
Тож давайте разом відчуємо справжній запал свята, яке для Вас приготувала ТМ «Гармонія» під патронатом  Володимира Дороша.

 

 

Прес-служба Володимира Дороша