Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Благодійний концерт в Лубнах врятував життя Владу Підтоптаному.
27.04.2016
Благодійний концерт в Лубнах врятував життя Владу Підтоптаному.

Володимир Дорош: "Минулого року звістка про горе, яке раптово ввірвалося в життя родини Підтоптаних з Лубен, сколихнула мою людську свідомість. Я не зміг проігнорувати сумну новину про тяжку хворобу маленького Владика й щиросердечно перейнявся історією хлопчика, який відчайдушно боровся за життя"

Страшний діагноз дитини – гостра форма лейкозу – повільно вбивав юний незміцнілий організм. Вирок лікарів приголомшив батьків, але жевріла надія на операцію за кордоном, яка могла б подарувати Владику шанс на одужання. Вагомою перепоною на шляху до відновлення здоров‘я маленького лубенця стала завелика вартість оперативного втручання. Сума 140 000 євро для родини Підтоптаних здавалася недосяжною цілю.

Я переконаний, що чужих дітей не буває! Тому під час прес-конференції звернувся до представників зіркової еліти із закликом до доброї справи – допомогти Владику Підтоптаному здолати недугу. Моя ініціатива блискавично швидко знайшла однодумців серед кола українських артистів. Оперативно був організований і проведений благодійний концерт у м. Лубни, який мав на меті виручити кошти на операцію дитині, що тривалий час страждала від раку крові. Я щиро вдячний усім друзям зі світу шоу-бізнесу, які відгукнулися і внесли свою частку добра і творчості задля спасіння дитячого життя.

Під час доброчинного вечора вдалося зібрати певну суму, яку передали батькам Владика. На жаль, цих грошей не вистачало для повномірної оплати дорогої операції. Але концерт набув значного розголосу в ЗМІ. Про резонансну подію дізналися далеко за межами Полтавщини. І знайшлися небайдужі люди, що мали змогу фінансово допомогти хворій дитині та переказали батькам Владика Підтоптаного кошти, яких не вистачало для проведення лікування.

Минув рік, і родина Підтоптаних зі сльозами радості на очах дякує усім благодійникам за те, що Владик отримав свій шанс на одужання. Хлопчик витримав усі випробування, підготовані непростою долею, з недитячою мужністю боровся за здоров‘я та з допомогою чуйних і милосердних людей не втрачав віри у власні сили. Я безмежно щасливий, що зараз малюк повертається до повноцінного життя, радіє кожному новому дню, насолоджується звичайним безтурботним дитинством. Я переконаний, що попереду на маленького лубенця чекає багато нових звершень. Успіхів і міцного здоров‘я тобі, Владику!  

Ще раз висловлюю вдячність артистам та відомим українським діячам, які долучилися до благодійної справи: народній артистці України Наталії Бучинській, скрипалю, справжньому віртуозу Василю Попадюку, заслуженому артисту України Петру Чорному, заслуженій артистці України Ярославі Руденко, оперній співачці, народній артистці України Наталії Шелепницькій, співачці Марії Яремчук, співачці Lora Superfin, громадському  діячу Наталії Вороні, громадському діячу Владі Литовченко, громадському діячу Тетяні Петраковій, телеведучій Олені Філоновій.