Новини
До списку новин
30.05.2017
Фаворити 2016 року будуть нагороджені 8 червня
8 червня 2017 року відбудеться XIV урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу споживчих уподобань «Фаворити Успіху – 2016»
 
На 14-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди понад 80 торговим маркам товарів і послуг, столичних закладів, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу. Золоті медалі «Фаворит Успіху – 2016» щорічно вручаються переможцям відкритого рейтингу громадських уподобань і експертних рекомендацій — найкращим брендам, визнаних №1 у своїх сферах діяльності.
 
Дослідження суспільних уподобань тривало протягом усього минулого року, з січня по грудень, у 580 категоріях ринку народного споживання, і в його опитуваннях взяли участь понад 35 тисяч людей з усіх регіонів України (див. цифри і факти про дослідження).
 
Праздничное шоу состоится при участии победителей блока номинаций «Шоу-бизнес»: Дмитрий Монатик, Володимир Дорош, Люм’єр, Epolets, Маріетта, А.Р.М.И.Я, MELOVIN, балет Freedom и другие.
 
Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, домашньої електронної техніки, брендам будівельних матеріалів, Інтернет-сервісів, торговельним і розважальним столичним закладам, закладам краси і здоров’я, компаніям сфери обслуговування та доставки, засобам масової інформації та, звичайно, найяскравішим молодим зіркам української сцени.
 
Партнер заходу — ТМ Prime. Акредитація ЗМІ для висвітлення заходу і переможців, «Фаворитів Успіху – 2016» — за електропоштою awarding2016@favor.com.ua і тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.
 
Маркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко зазначила: «У дослідженні ринку споживчих уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію ринку, кожну нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, та є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити й найкращу з них. Значить можна на підставі численних відгуків і рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»
 
Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind і підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець року і опубліковано у всіх 550 номінаціях у вільний доступ на FAVOR.com.ua.
 
Організатори з гордістю відзначають, що на відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самої присутності в даному рейтингу.
 
«Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку товарів і послуг та довіри споживача до торгових марок, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Рейтинги абсолютно публічні, а переможці є в кожній номінації, а їх більше п’яти сотень. Але на церемонії нагородження ми будемо віншувати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — усім, хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, а й побажав поділитися своїм тріумфом з громадськістю. Щоби таким чином підкреслити статус бренду як найкращої рекомендації та подякувати суспільство за висловлену довіру.»
 
Зауважимо, що в даний час триває голосування за найкращі торгові марки вже нинішнього, 2016 року. Кожен небайдужий може підтримати своїх персональних Фаворитів – свої улюблені торгові марки товарів та послуг, а також найталановитіших виконавців в народному голосуванні на www.FAVOR.com.ua. Найактивніші респонденти отримують безкоштовні запрошення на щорічну церемонію нагородження, де зможуть зануритися в святкову атмосферу Успіху, на власті очі побачити тріумф Фаворитів України, які заслужили своє звання завдяки суспільному визнанню і безпосередньо ВАШОМУ вибору!