Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Гімн патріотів від Володимира Дороша - КАЛИНА [ПРЕМ'ЄРА]
28.12.2016
Гімн патріотів від Володимира Дороша - КАЛИНА [ПРЕМ'ЄРА]

 Напередодні Нового року та Різдва Володимир Дорош зробив подарунок справжнім українцям, захисникам нашої рідної Батьківщини.

 
 
Не матеріальний презент, а вічний і невмирущий, як сила духу українського народу, музичний дарунок! 
 
Пісня «Калина» - музика Володимира Дороша на слова Олега Приймака.
 
Музикант почерпнув натхнення з поезії земляка Олега Приймака та був вражений! Адже поміж віршованих рядків він побачив відображення власних творчих поривів. Влучне слово поета поєдналося з музикою Володимира Дороша – так і народилася пісня «Калина».
 
У буремний час військового конфлікту на сході України, мабуть, кожен чоловік, який знаходиться на мирній території, глибоко в душі переживає болючі докори сумління.
 
Музикант Володимир Дорош не приховує, що, хоча без зброї в руках і далеко за межами зони АТО, але думками й серцем він завжди поруч із побратимами-українцями!
 
Зворушлива пісня «Калина» бентежить почуття любові до рідної України:
 
«Героїв земля зростила, славетний козачий рід!
 
Неначе дніпровська хвиля грудьми захищає скит…»
 
Так склалося, що українська душа найкраще розкривається в музиці. Ще наші предки виливали свій сум у піснях, ділилися радістю й сподіваннями на краще.
 
Сингл «Калина» - пісня-заклик, спонукає до єднання всього українського народу в лиху годину горя, яке так раптово увірвалося до нашої Батьківщини. Українці – єдина нація, ми разом, ми гуртом!
 
Спільними зусиллями здолаємо ворожу біду, головне - вірити, що, навіть після лютої та суворої зими, завжди обов‘язково настане ніжна й тепла весна, пробудиться щастя, повернеться мир, будуть народжуватися нові надії! Слава Україні!