Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • ПРЕМ'ЄРА - КАЛИНА [lyric video] - гімн патріотів від Володимира Дороша!
12.01.2017
ПРЕМ'ЄРА - КАЛИНА [lyric video] - гімн патріотів від Володимира Дороша!

fbq('track', 'ViewContent');

Володимир Дорош зробив подарунок справжнім українцям, захисникам нашої рідної Батьківщини.

Нове лірик-відео «Калина» продовжує ланцюг основної патріотичної ідеї автора, дарує пісні нове візуальне життя. Музикант почерпнув натхнення з поезії земляка Олега Приймака та був вражений! Адже поміж віршованих рядків він побачив відображення власних творчих поривів. Влучне слово поета поєдналося з музикою Володимира Дороша – так і народилася пісня «Калина». У буремний час військового конфлікту на сході України, мабуть, кожен чоловік, який знаходиться на мирній території, глибоко в душі переживає болючі докори сумління.

Музикант Володимир Дорош не приховує, що, хоча без зброї в руках і далеко за межами зони АТО, але думками й серцем він завжди поруч із побратимами-українцями!

Зворушлива пісня «Калина» бентежить почуття любові до рідної України: «Героїв земля зростила, славетний козачий рід! Неначе дніпровська хвиля грудьми захищає схід…» Так склалося, що українська душа найкраще розкривається в музиці. Ще наші предки виливали свій сум у піснях, ділилися радістю й сподіваннями на краще.

Сингл «Калина» - пісня-заклик, спонукає до єднання всього українського народу в лиху годину горя, яке так раптово увірвалося до нашої Батьківщини. Українці – єдина нація, ми разом, ми гуртом! Спільними зусиллями здолаємо ворожу біду, головне - вірити, що, навіть після лютої та суворої зими, завжди обов‘язково настане ніжна й тепла весна, пробудиться щастя, повернеться мир, будуть народжуватися нові надії! Слава Україні!