Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Офіційна прем'єра пісні Володимира Дороша "Діти мої діти"
17.12.2015
Офіційна прем'єра пісні Володимира Дороша "Діти мої діти"

Авторська пісня «Діти мої діти» українського музиканта Володимира Дороша була написана три роки тому, 8 січня, у день його народження. За своєю особистою традицією у кожен свій день народження Володимир Дорош пише пісні, і так протягом усього свого життя. Пісня «Діти мої діти» не стала винятком і була створена музикантом у день його 45-річчя.

Пісня «Діти мої діти» розповідає про батьківську любов та зрілі почуття дорослого чоловіка. У той же час це своєрідний заповіт своїм дітям, відверте зізнання у любові до них та жаль за швидкоплинністю часу.

Музикант висловлює у пісні надію, що прийдешні покоління українців, наші діти, через 40-50 років зможуть збудувати насправді найкращу у світі державу. В той час як на сьогоднішній момент сучасним українцям вже навряд чи вистачить сил, намірів та незаангажованої ментальності і знань, щоби досягти процвітання та благополуччя нашої держави. Саме цю можливість змінити світ на краще ми повинні дати своїм дітям, тому що, як співає Володимир Дорош у своїй пісні, «вони вже зможуть, ми – вже, мабуть, ні». 

«Я написав цю пісню «Діти мої діти» на моє 45-річчя і присвятив, звичайно ж, моїм дітям. На превеликий жаль, я приділяв не надто багато часу своїм дітям в чисто традиційному розумінні батьківської уваги – десь щось я не договорив, не доробив. Так склалась моя доля, адже я постійно займався бізнесом, спортом, музикою. Але цією піснею мною було сказано все! – Коментує Володимир Дорош. - У той самий час це і заповіт усім дітям України. Я хочу щоби всі діти нашої країни жили і розквітали, як ті квіти наші українські, і щоби разом з прийдешнім поколінням розквітла і наша Україна, тому що «вони вже зможуть, ми – вже, мабуть, ні». 

Пісню «Діти мої діти» було записано на знаменитій звукозаписній студії Metalworks Studios в Канаді, на якій свого часу працювали такі легенди, як Тіна Тернер, Black Eyed Peas, Крістіна Агілера, Guns N' Roses, Майлз Гудвін, Placebo, Prince і багато інших всесвітньо відомих артистів.

Прес-служба Володимира Дороша