Новини
До списку новин
08.05.2016
Офіційна прем'єра відео на пісню "Молитва матері".

Уся українська духовність базується на щирій і взаємній любові батьків і дітей. Поважаючи сімейні цінності та плекаючи в серці добро і вдячність за все матері, музикант Володимир Дорош віддзеркалює у власній творчості ці почуття. Новий кліп має на меті пробудити в душах українців чуйність і тепло родинного єднання.

Ідея створення відео-ролика із соціальним забарвленням виникла у молодого, з сучасними поглядами на життя режисера Сергія Басакіна спільно з музикантом Володимиром Дорошем. Відео-роботу «Молитва матері» не варто позиціонувати черговим музичним кліпом Володимира Дороша як яскравого представника шоу-бізнесу. Це соціальний ролик, відео-звернення до всіх українців, масштабний меседж, який закликає шанувати родинні цінності, зануритися у внутрішні сімейні відносини,  вчасно збагнути важливість простих гуманних речей, частіше говорити рідним людям слова любові та не забувати проявляти почуття.

Прем‘єра відео «Молитва матері» музиканта Володимира Дороша символічно відбулася 8 травня – в День матері, як музичний подарунок до свята!

Ex.ua - скачати відео

YouTube - Прем'єра на офіційному каналі Володимира Дороша

Вдячність команді, що працювала над цією відео-роботою:

Слова і музика - Володимир Дорош

Сауд продюсер - Володимир Бебешко

Режисер відео - Сергій Басакін

Другий режисер - Олена Подолянко

Оператор-постановник - Антон Борисенко

Другий оператор/фокуспуллер - Владислав Блєцко

Гафер - Едуард Сусла

Художник-постановник - Олександр Щєтінін

Шумове оформлення - Геннадій Пугачов

Гример - Віталія Біжук

Постпродакшн - Анастасія Конарська

Адміністратори - Ольга Кравченко, Анастасія Запорожець, Роман Руденко

Актори - Ольга Герман, Іван Кравченко, Іван Фока, Дмитро Пікуль, Василь Герб`як, Петро Сташенко, Раіса Дмитриєва, Іван Зборовський, Андрій Ковбас, Лариса Боковенко

Продакшн компанія - "Laterespro studio-production"