Новини
До списку новин
04.12.2015
Пісня «Влада-шоколада»: офіційна прем’єра

Сьогодні стартує офіційна Інтернет-прем’єра  пісні «Влада-шоколада», музику та слова до якої написав Володимир Дорош. Цю позитивну та веселу пісню музикант Володимир Дорош написав спеціально для своєї маленької племінниці на ім’я Влада як подарунок до її дня народження та поетичне побажання щасливого життя. Що й казати, дарунок вийшов справді королівський!

Нещодавно пісня «Влада-шоколада» вперше пролунала зі сцени під час одного з концертів, організованого за ініціативи Володимира Дороша. У концерті брали участь відомі артисти українського шоу-бізнесу, а пісня «Влада-шоколада» пролунала для відомої красуні та суспільного діяча Влади Литовченко, яку було запрошено на цей захід в якості спеціальної гості. Пісню «Влада-шоколада» дуже гарячо сприйняли глядачі та гості концерту, серед яких були заслужені артисти України Петро Чорний та Наталія Бучинська, народна артистка України та посол миру Наталія Шелепницька, відомий канадсько-український скрипаль Василь Попадюк, співачка Марія Яремчук, телеведучі Габріела Масанга, Олена Філонова та багато інших відомих українців.

«Друзі, дарую вам свою нову пісню «Влада-шоколада» для гарного настрою!», - Володимир Дорош.

Після неофіційної публічної прем’єри пісня «Влада-шоколада» отримала нове аранжування та нове життя в українському медіа-просторі.

Прес-служба Володимира Дороша