Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Петро Чорний зібрав друзів у Палаці «Україна» на сольному концерті
15.04.2015
Петро Чорний зібрав друзів у Палаці «Україна» на сольному концерті

 8 квітня в Україні і на всій планеті відзначили Всесвітній день циган. Це свято відзначають етнічні цигани усього світу. У столиці на честь цього відбувся неймовірний концерт найвідомішого співаючого цигана України - Петра Чорного. Співак, музикант і шоумен йшов до цієї події більше 20 років, і ось нарешті мрія збулася: на головній сцені країни, у Палаці «Україна» - Петя Чорний!

Цю подію артист приурочив до свого 20-річного ювілею творчої діяльності та до 25-річчя заснування державного циганського ансамблю «Циганські наспіви» - саме в цьому колективі, створеному талановитими батьками співака, починався і триває блискучий шлях самого співаючого цигана України.
На одній сцені з Петром виступили відомі артисти, серед яких Василь Бондарчук, Лері Вінн, Олександр Барон і спеціальний гість - Володимир Дорош. Виступ Дороша викликав в залі справжній фурор - надзвичайно гарна лірика, команда талановитих музикантів і проникливі слова, сказані на адресу винуватця свята, викликали у численної публіки шквал емоцій і оплесків.
До слова, Володимира Дороша і Петю Чорного пов'язує давня дружба, саме Чорний наполягав на тому, щоб Володимир показав свої пісні широким масам. На одній сцені два співака виступають не в перший раз - але вперше це сталося на головній сцені країни.
Концерт став справжнім святом, публіка просто задарувала виступаючих квітами і своїми оваціями. Учасники події пообіцяли, що обов'язково зроблять цей захід обов'язкової щорічною традицією.
 

Джерело: сайт Абсурду.нет

Прес-служба Володимира Дороша