Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Презентація Володимира Дороша зібрала на теплоході Олега Скрипку, Владу Литовченко, Василя Попадюка та інших
07.07.2015
Презентація Володимира Дороша зібрала на теплоході Олега Скрипку, Владу Литовченко, Василя Попадюка та інших

Перший місяць літа запам’ятається Києву надовго. Саме в останній день червня Володимир Дорош презентував довгоочікуваний альбом, котрий поціновувачі якісної музики очікували цілих два роки! До речі, за тиждень до презентації в Києві Володимир Дорош представив Україну на фестивалі TORONTO UKRAINIAN FESTIVAL.
На борту найрозкішнішого в Україні теплоходу «Rosa Victoria» зібралися друзі та шанувальники виконавця. Серед іменитих гостей буди помічені: голова Міжнародного фонду культурного розвитку Влада Литовченко, Олег Скрипка — український музикант, актор, лідер гурту «Воплі Відоплясова», Василій Попадюк — всесвітньо відомий скрипаль, Заслужений артист України (з 2009), Ма́га Петр  — український актор, поет-пісняр, телеведучий, сценарист, режисер масових свят, заслужений артист України Генадій Вітер — шоумен, продюсер, Андрій Француз — поет, композитор, продюсер, Наталля Ворона — продюсер, громадський діяч, Олена Філонова — дизайнер головних уборів, телеведуча, та багато інших.
В рамках презентації  концертної програми «14 новел Володимира Дороша» глядачам були представлені одноіменний альбом, відеофільм та відео кліпи. Результат довгої роботи здивував усіх! Гості не могли всидіти на своїх місцях, і танцювали прямо під спалахами камер фотографів, що прийшли закарбувати цю знаменну подію. Приємним сюрпризом для слухачів була участь у концертній програмі спеціального гостя, близького друга Володимира Дороша — талановитого і всесвітньо відомого скрипаля Василя Попадюка. Інший відомий український виконавець — Олег Скрипка, також вийшов на сцену підтримати свого товариша, виконавши для гостей пісню на французькій мові.  
В цей чудовий вечір на Дніпрі музика, шампанське і веселий настрій злилися в єдину мелодію — мелодію добра і щастя, котру Володимир Дорош подарував всім присутнім, в котрий раз перевершивши найвищі очікування публіки.

 

Прес-служба Володимира Дороша