Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Продюсер Володимир Дорош взявся за розкрутку юного обдарування
19.08.2015
Продюсер Володимир Дорош взявся за розкрутку юного обдарування

13 серпня в відомому столичному клубі Будда-бар (вул.Хрещатик 14) відбувся масштабний благодійний захід в рамках концертного туру «Здорове дитинство». Благородною місією проекту був збір грошей на купівлю медичного обладнання для лікування онкохворих дітей. На концерті виступили відомі українські артисти: Віктор Павлік, Василь Попадюк, Марина Одольська, «Горлиця-АРТ», а також музикант і співак Володимир Дорош.

Український співак і меценат Володимир Дорош разом зі своєю групою «Гармонія» представили на концерті свої пісні на підтримку проекту. Але несподіваним сюрпризом виступу стала презентація його авторської пісні у виконанні талановитої школярки Інни Кисіль, яку Володимир представив своїм першим продюсерським проектом! Інна блискуче виконала пісню «Виглядаю тата у вікно», музика і текст до якої написав сам Володимир.

«Моїй задумкою було показати те, як ставляться до АТО самі діти, як вони переживають, як вони це відчувають - і це зовсім не так, як ми, дорослі. Незважаючи на те, що зараз війна, ми не повинні забувати про меценатство, про добро, про людяність. Успішна людина повинен ділитися щастям і можливостями », - прокоментував Володимир Дорош.

Для 15-річної Інни Кисіль, надзвичайно талановитої школярки з міста Лубни, це був перший виступ на великій сцені. Інна володіє унікальним тембром голосу, однак виступати на столичній сцені у дівчини можливості не було, і про кар'єру співачки вона навіть не могла мріяти. Володимир Дорош відкрив її талант для всіх, ставши її продюсером.

Нагадаємо, Володимир Дорош не вперше підтримує дітей: він не тільки талановитий музикант, співак і композитор, але й успішний бізнесмен і меценат. У 2013 році він провів низку концертів у рамках туру «Поділися своїм серцем», виручені кошти (360 000 грн.) від якого пішли на закупівлю медичного обладнання для Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні. У липні цього року Володимир Дорош закупив обладнання для котельні в своїй рідній школі в місті Студенка (Чернігівська обл.) і врятував її тим самим від закриття.

До кінця цього року Володимир Дорош планує випустити рок-альбом, робота над яким зараз йде активним ходом між професіоналами саунду Канади та України. У червні  2015-го року музикант представив свою концертну програму «14 новел Володимира Дороша».

Відео виступу Інни Кисіль «Виглядаю тата у вікно» (автор тексту і композитор В. Дорош): https://www.youtube.com/watch?v=inq6XMEim78&feature=youtu.be

Прес-служба Володимира Дороша