Новини
До списку новин
07.11.2014
«Там, де осінь» - альбом-сповідь

У розпалі осені, а саме 30 жовтня 2014 року, відбувся офіційний реліз дебютного альбому Володимира Дороша із символічною назвою «Там, де осінь…». Видавцем стала відома компанія «Moon Records», один із найбільших музичних лейблів в Україні. Автор музики та слів – Володимир Дорош, аранжування до пісень створив відомий музичний продюсер Геннадій Пугачов. До нового альбому ввійшли популярні композиції, добре знайомі прихильникам гурту, але в принципово новому звучанні, навіяному ритмами сучасності.

«Представляючи альбом, тим більше дебютний, ми повинні зробити так, щоб саунд і звучання відповідали світовим вимогам 21-го століття. Адже, це - сучасна українська музика і пісня, - акцентує Володимир Дорош. - Пісні в альбомі звучать професійніше завдяки тому, що ми використовували більш сучасний підхід до самого звучання інструментів. Гармонія не змінилася, мелодія та ж сама».

Усі 14 треків із альбому «Там, де осінь…» - композиції «живі», «з душею». Їх зміст переповнений почуттями, близькими кожному, а мелодії чуйними нотами проникають до самого серця.

«Це практично альбом-сповідь, - зізнається Володимир Дорош. - Все, що я прожив і побачив у світі - в піснях. Наші долі дуже схожі. Ставлення до життя, почуття, бачення світу - я впевнений, ми сприймаємо однаково. Не всім, можливо, пощастило, і не всі відчувають щастя в житті. Я - такий, як усі. Писав про щастя, про горе. Про любов, про ненависть. Про все, що властиво людині, яка живе в цьому світі… Не просто існує, а повноцінно живе. А, якщо людина живе, то бореться з проблемами, зі складнощами. Я писав про себе, але мені здається, про всіх без винятку. Сподіваюся, що цей альбом сподобається людям».

Прес-служба Володимира Дороша