Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош в Канаді: музика та індіанці, або як об'єднати приємне з корисним
22.07.2015
Володимир Дорош в Канаді: музика та індіанці, або як об'єднати приємне з корисним

В минулому місяці пройшов TORONTO UKRAINIAN FESTIVAL - головна подія для українців, які проживають в Канаді. 18 років поспіль найвідоміші українці приїжджають до своїх співвітчизників, щоб провести дні України.

Володимир Дорош зі своїм колективом «Гармонія» був запрошений особисто канадським організатором фестивалю Юрієм Клюфасом, якого вразила жива музика групи та тексти Володимира.

 

Клюфаса так зворушила музика, що він заявив, що гості фестивалю зобов'язані побачити виступ Володимира Дороша, і музиканти повинні летіти в Канаду повним складом. Концерт Володимира Дороша, що відбувся на головній сцені фестивалю, приємно здивував канадських глядачів своїм якісним матеріалом.

Але виступ був не єдиною причиною прильоту в Канаду. Володимир Дорош і всесвітньо відомий скрипаль Василь Попадюк під час проведення фестивалю працювали над створенням спільної платівки.

Цитата Володимира:

«Ми з Василем, перебуваючи в Канаді, проробили приголомшливу роботу - записали 12 спільних треків з геніальними кубинськими музикантами - це стало початком роботи над створенням нашої спільної пластинки! Приємним фактом для мене було те, що запис проводився на всесвітньо відомій звукозаписної студії Metal Work студії, де свого часу записувалися такі легенди, як Tina Turner, Black Eyed Peas, Christina Aguilera, Guns N' Roses, Myles Goodwyn, Placebo, Prince і багато інших всесвітньо відомих артистів ».

Не дивлячись на зайнятість, Володимир з Василем встигли порибалити з місцевими індіанцями племені! «Мені вже давно дуже хотілося побувати в цьому автентичному місці, познайомиться з традиціями і побутом корінних жителів Канади. У порту Тандер-Бей, в самому мальовничому куточку провінції Онтаріо, нас зустрів відомий індіанський вождь Леон Джордан. Він не тільки провів нам екскурсію по місцях, де досі живуть аборигени, а й запросив на спільну рибалку. Я дуже задоволений результатом поїздки - мені не тільки вдалося провести чудовий концерт, записати альбом на студії і поспілкуватися з земляками, але і відмінно відпочити »

Результат роботи двох маестро ми зможемо почути зовсім скоро! Можна сказати з упевненістю, що він, як і завжди, не розчарує своїх слухачів.

Прес-служба Володимира Дороша