Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош обрав найкрасивішу полтавчанку на конкурсі «Красуня Полтави-2015»
15.12.2015
Володимир Дорош обрав найкрасивішу полтавчанку на конкурсі «Красуня Полтави-2015»

Музикант Володимир Дорош традиційно підтримав найгарніший культурний захід Полтавщини – жіночий конкурс краси «Красуня Полтави 2015».

Напередодні різдвяних тижнів Полтавщина традиційно, вже в 27-й раз урочисто шанувала жіночу вроду та красу конкурсом «Красуня Полтави 2015». За свою майже 30-річну історію конкурс «Красуня Полтави» щорічно знайомив громаду міста та всю Україну з багатьма розумними, талановитими та красивими дівчатами, серед яких обирали найкращих, достойних з гордістю носити звання берегині роду і народу.

Минулої суботи, 12 грудня в Будинку дозвілля «Листопад» у Полтаві урочисто відбувся щорічний 27-й конкурс «Красуня Полтави». До складу журі увійшли продюсер конкурсу Володимир Ромаскевич та голова журі конкурсу Микола Підгорний, заслужений артист України Петро Чорний, знаменитий скрипаль Василь Попадюк, український музикант Володимир Дорош та інші відомі українці.

Усього в конкурсі взяло участь 22 красунi, кожна з яких завзято змагалась за титул найгарнішої, представивши на сцені оригінальні номери: учасниці демонстрували свої таланти у творчій самодіяльності та дефіле в купальнику та весільній сукні. За результатами конкурсу «Красуня Полтави» заохочувальні призи-звання дістались кожній з учасниць, а ось до трійки лідерів увійшли найталановитіші та найвродливіші. Першою віце-міс стала конкурсантка під номером 12 Катерина Качашвілі, а другою віце-міс – учасниця під номером 1 Тетяна Таценко. 

Беззаперечну перемогу в конкурсі здобула учасниця під номером 16, чарівна Стефанія Назаренко. Красуня-полтавчанка вже виборювала призові місця на конкурсах краси – у 2012 році Стефанія отримала титул віце-міс на ІІІ національному конкурсі краси «Міс Принцеса України» в Луцьку.

Генеральній партнер конкурсу «Красуня Полтави» музикант Володимир Дорош подарував переможниці Стефанії Назаренко грошовий приз та фотосесію для обкладинки глянцевого журналу Bride. 

Натхненні красою конкурсанток, знамениті гості вечора Петро Чорний та Василь Попадюк подарували гостям конкурсу свої найкращі номери та пісні. Спеціальний гість конкурсу «Красуня Полтави» музикант Володимир Дорош зробив особливий сюрприз глядачам, представивши прем’єру своєї нової авторської пісні «Одиночество».  Також Володимир Дорош разом зі своїм гуртом представив композиції зі свого нового рок-альбому «Он умел» та вже відомі хіти зі збірки-сповіді «Там, де осінь». 

Генеральним та найсмачнішим спонсором конкурсу «Красуня Полтави-2015» виступила популярна ТМ «Гармонія», яка пригощала гостей заходу молочними ласощами на спеціальній дегустації, влаштованій у фойє для усіх гостей. Також смачні подарунки від генерального спонсору ТМ «Гармонія» отримали всі учасниці конкурсу. 

Нагадаємо, вперше конкурс краси «Красуня Полтави» було організовано у далекому 1989 році, і відтоді це стало традицією. Побажаймо цьогорічним конкурсанткам успіхів у здійсненні всіх їхніх життєвих планів та миру кожному куточку землі української!

Прес-служба Володимира Дороша