Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош, Петро Чорний, Наталля Бучинська, Володимир Бебешко, Геннадій Вітер і інші про геніального музиканта, композитора і аранжувальника (ко
10.07.2015
Володимир Дорош, Петро Чорний, Наталля Бучинська, Володимир Бебешко, Геннадій Вітер і інші про геніального музиканта, композитора і аранжувальника (ко

Геннадій Пугачов — талановитий композитор, аранжувальник, професійний музикант і геніальна особистість. Ні для кого не секрет, що геніальні люди по-своєму складні, у них особливе сприйняття світу, не схоже на звичне нам.

Пісні Геннадія знає вся країна. Композитор працював з такими артистами, як: Дан Балан («Люби»), Петро Чорный (пісни «Игрушка», «Я тебе дарю», «Белая Сирень» и інші), Ірина Білик (альбом «На бис», альбом «Без гримма» – пісні «Счастье», «Туфли», «Снился мне сон», «Сети», Ночное кафе, «Телефонный звонок», «Виновата сама», «Приснится — не плачьте», «Если ты захочешь»), Еріка (пісні «Папарацци» і «Смайлик»), Сергій Звєрєв (дует з Іриною Білик «Нас нет»), Наталля Бучинська (пісні «За белыми метелями», «Материнська любов», «Налейте шампанского», «Все сначала»), Гена Вітер («За любовь твою я все отдам»), Герр Антон і Антоніна Клименко («Ты свободен»), Вадим Козаченко и співачка «Мята» (пісня «Не отпускай»), Маша Гойа («Не плачь, не звони»), Сергій Кузін и Алексій Большой («Мы едем к женщинам»), співачка «Oksi», Володимир Дорош (альбом «Там, де осінь»), Катерина Бужинська, брати Борисенко («Найди меня на звездном берегу неба»), Асія Ахат («If only tonight») і з багатьма іншими.

Те, що сталося – шокує. Знаючи Геннадія не один десяток років, можна з впевненістю сказати, що історія, що здійняла стільки шуму у пресі – неймовірно безглузда. Пугачову і його багаторічному досвіду, геніальному вмінню творити, довіряє безмежна кількість артистів. Талант – це як поцілунок від бога, це дар, даний далеко не усім. І коли ти хочеш стати успішним в творчості, не маючи цього дару з яким би аранжувальником ти б не працював, дива не буде. Першопричиною судового конфлікту стало фото Геннадія, котре з’явилося в Інтернеті – нібито його розшукують. На цьому фоні виник інцидент, котрий ми сьогодні бачимо у пресі. Напевне, це комусь вигідно.

Цитати публічних особистостей з цього приводу:

Володимир Дорош:
«Геннадій Пугачов ні від кого не ховається. На даний момент він працює в моїй студії над моїм альбомом. У нас також були протиріччя, і творчі, і побутові. Але ми, як друзі, вважаємо, що це не коректно. А міліції хочемо нагадати, що вона не колекторне агентство. Ми провели юридичну експертизу, і у справі нема складу злочину! Якщо аранжування не подобається – це їх проблеми. Ми не можемо проводити естетичну музикальну експертизу, чи вигадати закон, по якому аранжування має відповідати цій експертизі».

Петро Чорний:
«Гена – талановитий музикант,композитор, що має великий досвід роботи з артистами першої величини. З ним не завжди все швидко і одразу, але той результат, що я отримую – геніальна робота. Наприклад, одна з моїх останніх пісень «Іграшка» тому самий прямий приклад. У кожного з нас свої «таргани», але з такою людиною не можна так чинити. Він потрібен нашій країні і нам, артистам, без його таланту буде не легко. Творчу натура не можна плутати зі звичайною громадянською. Треба вміти це розділяти. Наприклад, раніше створювались такі структури, як ОМА, філармонії, союзи творчих людей, що об’єднували однодумців, котрі були готові заступитися друг за друга в тяжкі часи. Хороших музикантів потрібно берегти і зважати на те, що їх має навідувати муза, і те, що зараз всі накинулися на цю людину, дуже не правильно».  

Володимир Бебешко:
«Я знаю Геннадія, як талановитого музиканта, його роботи мені подобалися! В цій ситуації я хотів би почути коментарій самого Гени».

Гена Вітер:
«До Геннадія Пугачова я ставлюся, як до талановитого музиканта. Всі інші аспекти життя пана Пугачова Г. Е. стосуються лише його особисто, а також людей, з якими у нього на даний момент існують розбіжності, суперечки і т.д. Всі творчі люди по-своєму божевільні і Пугачов не виключення. Але при всьому цьому треба сідати за стіл переговорів і знаходити спільну мову! І звісно, треба почути самого Пугачова!»

Наталля Бучинська, Народна артистка України:
«Сказати, що я здивована – нічого не сказати. Дізнавшись про цю ситуацію, спочатку подумала, що це чийсь злий жарт. Багато років знаю Гену як справжнього професіонала. Завдяки йому мої хіти «Все для тебе», «За белыми метелями», «Материнська любов», «Налейте шампанского», «Все сначала» і багато інших, стали такими, якими їх знають люди. Впевнена, що співпрацею з Геннадієм Пугачовим сміливо можу пишатися не тільки я, а і безліч інших українських артистів. Він гідна людина, що заслуговує поваги!»

Наташа Турбіна:
«Я можу сказати тільки одну річ: у нас з Геною спільна дитина. Він був моїм чоловіком більше 10 років. Я хочу, щоб ця людина жила, творила, і займалася своїм покликанням й надалі. Це у нього виходить краще за все. І що би не казали про наші з ним відносини, він для мене як найкращій друг».

Геннадій Пугачов:
«Не можу сказати, що мені приємна ця ситуація. Я ні від кого не приховуюсь. Я ніколи не відмовлявся від обговорення будь-якої робочої проблеми з моїми клієнтами. Всі фінансові питання я готовий вирішити, навіть якщо це буде в суді. Повторюю, що я на даний момент працюю в студії над новими піснями Володимира Дороша, і ні від кого не приховуюсь.
П. С. Я все життя з великою повагою і любов’ю  відношуся до співачки, актриси, жінки, матері – Ірини Білик! І пишаюся тим, що працював з цією людиною. Я готовий публічно вступити у діалог. Але казати про те, що робота над альбомом не була виконана – не справедливо. Як же пісні «Не говори, что слюбится», «Коробочки», «Туфли», «Ночное кафе» і багато інших, які були в ротації, і на деякі навіть були зняті кліпи? Творчі люди часто дуже емоційні, і я не виключення. Я вірю в те, що ми зможемо з Іриною Миколаївною вирішити всі творчі питання, що у неї є до мене.

 Прес-служба Володимира Дороша и продюсерського центру «Гармонія».

Прес-служба Володимира Дороша