Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош: потрійне свято на 25-річчя Незалежності України!
24.08.2016
Володимир Дорош: потрійне свято на 25-річчя Незалежності України!

Володимир Дорош: "Сьогодні особливе свято – спільне для мене, моєї донечки та рідної України, одне на трьох! У цей день я відзначаю 25-річчя творчої незалежності, моїй донечці виповнюється 8 років, а наша Батьківщина святкує 25-літній ювілей самостійності та суверенності як держави! Безмежно пишаюся моєю талановитою, чарівною, милою Софійкою! Не зважаючи на досить юний вік, моя дівчинка вже досягла значних висот: виграла 5 міжнародних конкурсів юних віртуозів гри на фортепіано, займається вокалом і танцями, власними силами вступила до спеціалізованої школи для обдарованих дітей імені Лисенко. Щиро бажаю донечці добра, щастя, здоров‘я, усміхненої фортуни, хай життя буде схожим на казку!

Святкуючи разом з усім дружнім і волелюбним українським народом урочистий День незалежності, від душі бажаю співвітчизникам міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя та непохитної віри у щасливе майбутнє України!

З нагоди особливої дати – 25-тої річниці незалежності України - журнал «TV ПАРК» підготував спеціальний випуск, до якого увійшло моє ексклюзивне інтерв‘ю, раджу обов‘язково прочитати!"