Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош привітав Україну з 90-м ювілеєм волейболу!
19.06.2015
Володимир Дорош привітав Україну з 90-м ювілеєм волейболу!

Володимир Дорош привітав Україну з 90-м ювілеєм волейболу!

Українському волейболу - 90 років! Несподівано для всіх учасників конгресу віце президент Федерації волейболу України - Володимир Дорош організував незвичайний концерт!

Нагадаємо, що в ці вихідні в передмісті Києва відбувся 90-й за рахунком, ювілейний Конгрес Федерації волейболу України. Організаторам цієї знаменної події вдалося зібрати під дахом «Конгрес-Хол Ірпінь» видатних представників волейболу з усієї країни, які отримали нагороди у вигляді почесних знаків ФВУ 2-го ступеня та ювілейних відзнак ФВУ.

Володимир Дорош - людина для якого спорт - щось більше, ніж просто хобі, який завжди був причетний до багатьох спортивних подій України в цей день став головним героєм концертної програми на честь ювілею!

Урочиста частина заходу увінчалася грандіозним сольним концертом Володимира Дороша, як виявилося для багатьох присутніх у залі - незмінного автора і виконавця пісень музичного колективу «Гармонія». Фірмове живе і віртуозне звучання порадувало всіх спортивних друзів і партнерів. Аудиторії були представлені як нові, так і старі хіти виконавця. Тепла і дружня атмосфера, створена виступом, зарядила всіх присутніх позитивними емоціями на весь майбутній волейбольний сезон.

Прес-служба Володимира Дороша