Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош: "Спеціально до Дня захисту дітей я презентую пісню "Діти, мої діти"
01.06.2016
Володимир Дорош: "Спеціально до Дня захисту дітей я презентую пісню "Діти, мої діти"

Сьогодні офіційно розпочалося літо, і така приємна подія сигналізує про традиційне свято, яке вже багато років поспіль об‘єднує усі країни світу – Міжнародний день захисту дітей.

Діти – це наша опора, наші сподівання, наше майбутнє. Святий обов‘язок кожної дорослої людини криється в щирій любові до малечі, яка ще надто беззахисна й потребує опіки та турботи. Закликаю нас усіх, свідомих особистостей, подарувати дітям святковий настрій цієї похмурої середи! Дитинство – це та неповторна пора, яка, на жаль, швидко минає. Так нехай наші діти вірять і знають, що добро зустрічається не тільки в казках, що дорослі спроможні щиро любити й не завдавати болю, що кожний день дарує радість й насолоду від життя, що існує синє прекрасне мирне небо, а війна – це помилка жорстоких людей, найближчим часом дорослі схаменуться і зупинять війну, адже справедливість завжди торжествує!

Сімейні цінності – реліквія українського народу. Це той неоціненний спадок, який ми передаємо із покоління в покоління, з родини в родину. З нагоди свята я від усього серця вітаю маленьких українців, бажаю міцного здоров‘я, безтурботного справжнього щастя, здійснення усіх дитячих мрій!

Спеціально до Дня захисту дітей я презентую пісню «Діти, мої діти», яка записана та зроблена в Канаді на відомій студії METAL WORK STUDIO.