Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош та Василь Попадюк виступили на Сорочинському Ярмарку
27.08.2015
Володимир Дорош та Василь Попадюк виступили на Сорочинському Ярмарку

 У минулі вихідні з аншлагом відбувся легендарний Сорочинський Ярмарок, який зібрав народних виконавців і колективи різних жанрів з усіх регіонів України та представив різноманітність самобутніх етнічних стилів і напрямків народних промислів з різних куточків країни. На концертних майданчиках Національного Сорочинського Ярмарку виступили гурт DZIDZIO, група «Друга ріка» та Марія Яремчук, а також український співак і меценат Володимир Дорош з його групою «Гармонія», що став хедлайнером п'ятниці на головній сцені заходу.

На заході Володимир Дорош виступив з сольним концертом і представив кращі пісні зі свого нового рок-альбому «Он умел». Цей альбом планується до виходу цієї осені і був названий на честь однойменної пісні, яка вже стала його візитною карткою. На концерті прозвучали пісні, які вже полюбилися слухачам українських радіостанцій, - «Війна», «Небо», «Акація», «Август» та інші. Як завжди Володимир відпрацював сольний концерт тривалістю більше години без використання фонограм, наживо разом зі своїм музичним гуртом, на що в наш час мало хто з виконавців вирішується.

Для гостей ярмарку приємним сюрпризом став виступ нашого співвітчизника, канадського віртуоза-скрипаля Василя Попадюка, якого преса вже встигла охрестити «українським Паганіні». Володимир Дорош, який подарував виступ канадського скрипаля глядачам, планував цей сюрприз давно і спеціально тримав все в таємниці до останнього моменту, коли Василь Попадюк вийшов на сцену. Василь зіграв три класичні композиції, які зворушили глядачів до сліз. Також цього вечора виступила підопічна Дороша, талановита 15-річна школярка Інна Кисіль з піснею «Виглядаю тата у вікно», слова і музику до якої написав сам Володимир.

«Сорочинський Ярмарок - надзвичайно важлива подія в Україні, і навіть зараз, в цей скрутний час! Адже вона підтримує культуру нашої Батьківщини. Тут, на Сорочинському Ярмарку, збираються всі представники українського фольклору, і ми, українці, зараз воюємо заради того, щоби у нас була можливість жити и радіти життю без війни. І ми пам'ятаємо про хлопців, які зараз відстоюють наше право жити щасливо, співати українські пісні, говорити рідною мовою та одягати вишиванки, танцююча гопака, - звернувся до глядачів зі сцени Володимир Дорош, завершивши свою промову рядками з своєї пісні «Війна». - Народе мій, ти знов накликав бурю і віриш, що напевне пронесе. Та схаменись, свистять вже в небі кулі ... Життя людей завжди понад усе!»

Нагадаємо, до кінця року Володимир Дорош планує 2 альбоми - роковий, робота над яким триває в Україні, і більш мелодійний канадський альбом, над яким він працює разом із Василем Попадюком. У червні 2015-го року музикант представив свою концертну програму «14 новел Володимира Дороша».

Прес-служба Володимира Дороша