Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош зіграв роль режисера Карла Якіна на телеканалі "ІНТЕР"
15.01.2016
Володимир Дорош зіграв роль режисера Карла Якіна на телеканалі "ІНТЕР"

У новорічну ніч музикант Володимир Дорош здивував телеглядачів несподіваним перевтіленням.

Новий 2016-й рік українські телеглядачі зустріли з справжнім, класичним новорічним вогником «Повір у мрію!» Від телеканалу «Інтер» - багато жартів і веселощів, поздоровлень і улюблених пісень. За традицією героями вогника стали популярні українські виконавці, улюблені актори і відомі телеведучі: Софія Ротару, Ірина Білик, Наталя Могилевська, Олександр Пономарьов, Світлана Лобода, Віталій Козловський, Злата Огневич, Віктор Павлік, Ольга Полякова, Марія Яремчук, Володимир Дорош та інші українські артисти.

На сцені співали популярні пісні від зіркових виконавців, більшість з яких були представлені в несподіваному виконанні. Так, пісня з всенародно улюбленого фільму «Іван Васильович змінює професію» знайшла нове дихання в кавер-версії музиканта Володимира Дороша, який представив свій номер в ролі героя цього фільму, кінорежисера Карла Якіна (в картині його зіграв відомий актор Михайло Пуговкін).

Запальна, ритмічна пісня «Звенит январская вьюга» (музика А. Зацепіна, вірші Л. Дербеньова, інша назва пісні - «С любовью встретиться») з яскравої комедії Леоніда Гайдая «Іван Васильович змінює професію» відразу припала до смаку музиканту, і у виборі хіта для свого номера він не сумнівався ні на секунду. У своєму номері Володимир Дорош виступив в ролі режисера не тільки на сцені, а й за кадром, вибираючи концепцію і героїв свого відеоролика.

У кіноверсії дія відбувається на знімальному майданчику, де головна героїня фільму, під пильним поглядом режисера Якіна, знімається в кліпі, виконуючи цю пісню. Володимир Дорош запропонував змістити акценти з первинної задумки відеоряду і зобразити кастинг актрис на роль у фільмі, під час якого успішний режисер мучиться сумнівами як вибрати ту саму, кращу. Проілюструвати задумку Володимира Дороша йому допомагав знаменитий шоу-балет Freedom.

«Ця пісня спочатку замислювалася іншою, і у фільмі вона була подана як іронія над вульгарністю в радянській естраді. Мені захотілося змістити цей акцент на танець і надати більше динаміки та естетики. З чудовим професійним балетом Freedom і такими красивими дівчатами відеоряд може бути тільки таким - танцювальним! - Коментує Володимир Дорош свій номер. - Пісня мені так гармонійно лягла на душу, що ми записали її і зробили аранжування буквально з першого дубля. Все-таки гарні пісні, які написані від душі, своїми простими словами про вічні цінності і щирих емоціях вміють торкнутися серця мільйонів людей, вони живуть вічно і перетворюються на класику ».

Нагадаємо, фільм «Іван Васильович змінює професію» - радянська кінокомедія режисера Леоніда Гайдая за мотивами п'єси Михайла Булгакова «Іван Васильович», що стала лідером радянського кінопрокату 1973 року - понад 60 мільйонів глядачів. Після виходу фільму на екрани пісня «Звенит январская вьюга» стала окремим і яскравим хітом дискотек, її підхопили і дорослі, і молодь. Звучала вона і з колонок автомобілів, і на офіційних новорічних заходах. За офіційними даними новорічний проект «Повір у мрію!» від телеканалу «Інтер» став кращим музичним новорічним вогником - його подивилося близько 15 000 000 українців.