Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош закликає артистів підтримувати жителів звільненого Маріуполя
22.09.2015
Володимир Дорош закликає артистів підтримувати жителів звільненого Маріуполя

У минулі вихідні пройшов 14-й Всеукраїнський фестиваль «Червона Рута», який цього року переїхав до міста Маріуполь вперше за всю свою історію. Протягом 3-х днів 350 виконавців, які не побоялися приїхати в зону АТО, боролися в 6 жанрах за перемогу в конкурсній програмі. Спеціальним гостем 14-го Всеукраїнського фестивалю «Червона Рута» став український музикант Володимир Дорош разом зі своїм бендом. Щоб приїхати до Маріуполя і підтримати городян своїми піснями, Володимир відмовився від українського фестивалю в Торонто.

«Зараз у нас проблеми величезні. Маріуполь, можна сказати, знаходиться в епицентрі цієї всієї божевільної війни. В очах глядачів цього концерту я побачив те, що змусило мене ні на секунду не сумніватися в правильності вибору поїздки саме сюди, а не в Канаду. Ми, артисти, гостро потрібні в зоні АТО! Ми повинні приїхати, заспівати і подарувати частину своєї душі мирним жителям і нашим військовим. Можливо, їм на цей час стане трохи легше, простіше, можливо, вони забудуть про цей кошмар, в якому знаходиться вся наша країна, а Маріуполь - найбільше», - заявив Володимир Дорош. - «Багато артистів просто бояться сюди їхати, але я запевняю вас, тут не так вже й страшно».

Сольний концерт Володимира Дороша і його групи пройшов 18 вересня «Будинку культури металургів». Незважаючи на те, що в цей день проходили фестивальні виступи в чотирьох концертних залах Маріуполя, найбільше людей зібралося на концерті Володимира Дороша. Володимир виконав кращі пісні з своєї сольної програми «Осінь.14 новел» і вперше представив широкій публіці композиції зі свого нового рок-альбому «Он умел». Як завжди, команда Дороша представила якісний живий звук без використання фонограм (Дорош - чи не єдиний артист в Україні, який не використовує на концертах фонограми взагалі, виступаючи тільки зі своїм беклайном). Музикант зібрав повний зал, глядачі не хотіли відпускати його по закінченню концерту. Володимир Дорош і його група планують незабаром знову приїхати до Маріуполя.

Після виступу на фестивалі «Червона Рута», Володимир Дорош організовує благодійний концерт в Лубнах «Допоможемо Владу разом» заради збору коштів на лікування хворого на рак крові маленького Владислава Підтоптаного, який відбудеться 9 жовтня 2015.

Прес-служба Володимира Дороша