Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Володимир Дорош зняв відео для українських мам до Всесвітнього дня матері
03.05.2016
Володимир Дорош зняв відео для українських мам до Всесвітнього дня матері

Друга травнева неділя із року в рік незмінно спонукає кожного згадати найріднішу, найдорожчу, безмежно люблячу та турботливу людину – маму. Напередодні Дня Матері (який цього року весь світ відзначатиме 8 травня) музикант Володимир Дорош презентує проникливу й чуттєву прем‘єру відео, яке має соціальне спрямування.

Лише та жінка, яка стала матір‘ю, може збагнути справжню істину материнського буття: жити не заради себе, а задля своєї кровинки; жити з думкою, що тепер частинка власного серця б‘ється поруч, у грудях рідної дитини; жити і незрадливо щиро любити дитя, розуміючи, що чиєсь життя може бути дорожче власного! Мінімальна крихта взаємності, яку спроможний проявити кожен – почуття вдячності за усе, що самовіддано подарувала матір.

Уся українська духовність базується на щирій і взаємній любові батьків і дітей. Поважаючи сімейні цінності та плекаючи в серці добро і вдячність за все матері, музикант Володимир Дорош віддзеркалює у власній творчості ці почуття. Новий кліп має на меті пробудити в душах українців чуйність і тепло родинного єднання.

Прем‘єра відео «Молитва матері» музиканта Володимира Дороша символічно відбудеться 8 травня – в День матері, як музичний подарунок до свята!