Новини
До списку новин
  • Головна
  • Новини
  • Зимові пригоди Володимира Дороша: автоподорож Європою, загублений паспорт та нова пісня
26.01.2016
Зимові пригоди Володимира Дороша: автоподорож Європою, загублений паспорт та нова пісня

За традицією після плідного сезону у передноворічну пору артисти вирушають на відпочинок набратись сил і творчого натхнення та змінити обстановку. Музикант Володимир Дорош цього разу проміняв теплі морські курорти на подорож автомобілем по зимовій казковій Європі. Автотур Європою Володимир Дорош подарував своєму синові Миколі до його дня народження.

«Я часто буваю в Європі та цього разу вирішив показати її своєму сину. Можна багато говорити, але краще – один раз побачити та зрозуміти, що таке європейська ментальність, як живуть європейці, - вважає Володимир Дорош. – Раджу всім, якщо є така можливість, їхати автомобілем, тому що тільки так можна повноцінно побачити і зрозуміти європейський побут, дороги, поринути у європейське життя, відчути себе європейцем і навіть повноцінним громадянином тої держави, в якій ти знаходишся. Адже автотури дуже зручні: куди хочеш – туди їдеш, де хочеш – там зупиняєшся, де хочеш - там і обідаєш. Не треба додатково замовляти якісь екскурсії, адже якщо щось цікавить в тому чи іншому місті, можна винайняти гіда, який коштує також не дуже дорого».

Маршрут кожної своєї поїздки до Європи музикант Володимир Дорош щоразу складає по-різному, щоби не повторюватись... Володимир вважає,що Львів – це ідеальне місто для попередньої адаптації перед Європою, оскільки воно найбільше наближене до неї і зовнішньо, і внутрішньо. У Львові Володимир зупинився у своїх давніх друзів-музикантів, а звідки разом із сином вирушив до Чехії (місто Оломоуц) посмакувати традиційну чеську страву – рульку.

«До речі, раджу обов’язково смакувати цю фірмову страву тим, хто потрапить до Чехії, саме тут – це незабутнє гастрономічне задоволення!»

Після екскурсії по Чехії мандрівники поїхали до Зальцбурга (Австрія), на батьківщину великого композитора Моцарта, де оселились у старовинному готелі Hotel Kaiserin Elisabeth, багато відпочивали та гуляли містом. У цьому старовинному готелі австрійці попросили Володимира Дороша зіграти на фортепіано, дізнавшись,що він відомий музикант з України.

«Вони мені аплодували, і я, як маленька дитина,  дуже цьому радів... Я завжди казав, що в будь-якій державі світу тебе зрозуміють, якщо ти музикант, тому що ти розмовляєш музикою, а музика – це мова богів».

Наступним пунктом подорожі була знаменита Корвара (Італія), яка вважається одним із кращих лижних курортів в Європі з дуже довгими трасами. Покатавшись на лижах , що є однією із улюблених зимових розваг  батька та сина, хлопці вирушили звивистими серпантинами на прогулянку до теплої Венеції. Саме у свій день народження, 8 січня, Володимир Дорош за своєю особистою традицією, натхненний подорожжю та красою Європи, написав нову пісню «Місія».

Після колоритної Італії на мандрівників чекав Відень, столиця Австрії, де вони сподівались пробути кілька днів. Але несподівано у дорозі з’ясувалось, що вони залишились без паспортів.

«По дорозі нам зателефонували з Італії, сказали, що ми забули обидва наші паспорти в отелі. Під час усієї подорожі мій син Коля спілкувався, розраховувався за все та розпоряджався документами, тому що знає досконало англійську мову. Та захоплений новими враженнями від красивої Європи, забув про все на світі – і про наші паспорти в тому числі».

Завдяки дуже гарному відношенню до них, як до гостей з України, це непорозуміння було дуже швидко вирішено. Насолодитись Віднем вдалось у повній мірі та у всій красі: з досвідченим екскурсоводом вони провели прекрасну екскурсію містом, відвідали літню резиденцію Габсбургів Шонберн, побували у легендарній Віденській опері та, особливо зауважує Володимир Дорош, у знаменитих конюшнях та апартаментах Габсбургів, яким вже 450 років.

«Ми дивились кінні тренування, це було дуже цікаво! Мені як людині, що займається кінним спортом, дуже хотілось потрапити саме туди, і я дуже задоволений. У нас була прекрасна екскурсовод, з якою ми передивились майже весь Відень. Там дуже багато резиденцій династії Габсбургів, адже це була сама велика імперія в Європі, практично вся Європа належала їй, в тому числі і частина території  сучасної України. - Коментує Володимир Дорош. - Ця подорож запам’ятається нам з сином назавжди. Раджу кожному з вас хоча б раз в житті побувати в тих місцях, набратись нових вражень, адже світ такий великий! І сам я обіцяю собі продовжити автоквест по Європі в наступному році, тому що ці місця чекають на мене – я в цьому впевнений!»

Після поїздки Європою музикант Володимир Дорош повернувся до роботи в своїй музичній студії та зараз працює над новим відеокліпом, а також над аранжуванням до своєї нової пісні, написаної там.